» Darmowy E-mailowy Kurs „NISZCZENIE PROBLEMÓW”

Poznaj sekret niszczenia problemów, zanim na dobre narozrabiają w Twoim życiu!

Witaj, przyszły Mistrzu Sztuki Niszczenia Problemów. Za chwilę poznasz kilkanaście sprawdzonych technik, które mają tylko jeden cel. Rozminować i zniszczyć najbardziej zagmatwane problemy i zagadki w Twoim życiu.

Jeżeli do szału doprowadzają Cię nierozwiązane sprawy w domu, konflikty i niezrozumienia wśród Twoich przyjaciół, a w pracy 60% Twojego czasu to rozwiązywanie problemów z kategorii „na wczoraj”, to te 8 konkretnych lekcji Niszczenia Problemów jest prawdopodobnie tym, czego potrzebujesz.

Kurs będzie wysyłany do Ciebie w postaci krótkich instrukcji, jak krok po kroku rozwiązać najczęściej pojawiające się problemy w Twoim życiu. Dowiesz się z nich m.in.:

Jak odkryć i wyeliminować źródło najczęściej generujące problemowe sytuacje w Twoim życiu.
W jaki sposób inaczej spojrzeć na problem, czyli wyjaśnienie fenomenu słynnego przeramowania. Ta technika pozwoli Ci pożegnać się ze stresem w pracy.
Jak kopiować dobre rozwiązania z jednej dziedziny życia na drugą.

Kurs jest w całości darmowy, dlatego jeżeli teraz go zlekceważysz i pomyślisz sobie: później się zapiszę - to może warto zastanowić się, czy przypadkiem trwanie wśród problemów i w ciągłym stresie nie stało się Twoim stylem życia. Jeżeli jednak masz dość nierozwiązanych problemów, zapisz się, wypełniając formularz poniżej.

UNIKALNY BONUS! W ramach kursu otrzymasz także dwa darmowe magazyny o wszystko mówiącym tytule "NLP Magazine".

Podaj swój adres e-mail, na który wyślemy bezpłatnie Twoje lekcje.

Uzupełnij poprawnie wszystkie pola!

Musisz zaakceptować regulamin i politykę prywatności!

Imię: *
Email: *

Przeczytałem/am i w pełni akceptuję regulamin serwisu Złote Myśli, oraz polityke prywatności, która gwarantuje mi, że mój adres email nie zostanie nikomu udostępniony i w każdej chwili będę mógł/mogła usunąć go z bazy serwisu Złote Mysli.